Mladší přípravka v Martinicích - 02.09.2012

03.09.2012 20:22

Po školních a fotbalových prázdninách naše mladší přípravka nastoupila k prvnímu mistrovskému dvojzápasu v sousedních Martinicích. Kluci se na zápasy po letní přestávce těšili. K prvnímu zápasu náš tým nastoupil proti začínajícímu týmu ze Mříčné. Po několika pěkných akcích a šťastných zakončeních náši kluci vyhráli 12:0.

Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti Sokolu Martinice. Hned na začátku zápasu náš tým inkasoval první branku po úniku útočníka Martinic. O několik minut Kuba Šimáček po pěkné samostatné akci z úhlu prostřelil dobře chytajícího brankáře Martinic. Naši kluci obléhali branku soupeře, ale žádná střela neskončila v jeho síti. Jen pěkná střela Dominika Doubka skončila na břevně soupeřovy branky. Při zpracování míče Kubovi podjely nohy a po samostatném nájezdu se hráči Martinic ujali vedení. Před koncem prvního poločasu jsme inkasovali potřetí a první poločas skončil 1:3 pro soupeře. Ve druhém poločasu byla převážně přetlačovaná uprostřed hřiště. Tým Martinic po vhozeném autu šťastně zvýšil na 1:4. V nastaveném čase Honzík Štefan prostřelil brankáře soupeře a zakončil skóre zákasu na 2:4 pro martinický tým. Musím všem našim hráčům poděkovat za bojovnost a doufám, že se budou stejně usmívat i po dalších zápasech.

Naše sestava :  Adam Vancl, Kuba Šimáček, Šimon Ulvr , Dominik Doubek, Ondra Berger , Aleš Čapek, Dan Krebs , Honzík Štefan a Míša Šulc

SK Studenec  :  Sokol Mříčná  12 : 0 ( 6 : 0 )

Náši střelci :  3 - Ondra Berger , 3 - Honzík Štefan , 2 - Kuba Šimáček , 2 - Míša Šulc , 1 - Šimon Ulvr , 1 - Dominik Doubek

SK Studenec  :  Sokol Martinice  2 : 4 ( 1 : 3 )

Náši střelci :  1 - Kuba Šimáček , 1 - Honzík Štefan