St.přípravka Sokol Vysoké nad Jizerou - SK Studenec 8:9

20.09.2012 09:01

Na vložený středeční zápas jsme vyrazili do Vysokého. Potřebovali jsme si spravit chuť po minulém zápase, který jsme si vyhodnotili a potřebovali jsme zapracovat do naší hry nějaké prvky, což se nám dařilo. Opět jsme dostávali laciné góly po nedůrazných přihrávkách v obranné řadě, ale nebylo jich tolik jako minule a obránci se snažili hru zrychlit a dostat ji konstruktivně před branku soupeře. V polovině první půle jsme vedli již 3:1, ale potom jsme vyloženě usnuli, ubrali na důrazu a soupeř do poločasu otočil vývoj utkání na 4:3!!!.

O přestávce jsme si znovu vše vyhodnotili, byli jsme daleko aktivnější na balónu a dohrávali osobní souboje. Druhý poločas byl pro fanouška fotbalu velmi zajímavý. Střídali se rychlé akce, přečíslení, hra se přelévala nahoru-dolů. Zápas jsme otočili a soupeř již pouze dotahoval. Výsledek utkání je spravedlivý a naše hra již dostává jakousi formu, kterou jsme si vytýčili. Jediným mínusem ve přátelské a družné atmosféře ve Vysokém byl výkon mladého rozhodčího, který v podstatě zápas neřídil.... Na druhou stranu nás potěšila chvála trenérů za předvedenou hru i úroveň utkání.

Sokol Vysoké nad Jizerou - SK Studenec 8:9 (4:3)

Sestava: všichni bez Trejbyho

Branky: Dan 5, Maty 1, Tom 1, Fanda 1, Honzík 1