St.přípravka SK Semily - SK Studenec 7:6 + změny termínů

05.06.2012 10:06

Divoká přestřelka se odehrála na hřišti našeho okresního města. Urostlého soupeře zaskočil ve 2.min. prudkou střelou z patnácti metrů Pepa, když se balon nechytatelně odrazil od břevna a rozvlnil síť. Soupeř lépe kombinoval a naše hra byla tentokrát spíše otázkou vůle a dobýváním branky. Zcela určitě nám chyběl Pavlík, který by jistě spoustu šancí, které jsme si vytvořili, řešil s chladnou hlavou. Chyběla nám mezihra a jednoduchost. Mnohdy jsme soupeři darovali laciné balony před naším pokutovým územím a ten nás za to trestal v podobě gólů. Do šatny tedy 3:2.

Slibně se vyvíjející druhý poločas, spoustu neproměměných šancí Toma a nesmyslná ruka ve vápně zdramatizovala zápas až do samotného konce. Za stavu 5:5 proměněná penalta, potvrzení breakballu na 7:5 a korekce zápasu v poslední minutě na konečný výsledek  7:6...

Musím pochválit výkon obou brankářů, jen ještě zlepšit cit pro rozehrávku... Paradoxem je, že žádný gól nedal klasický útočník, ale "zadáci". Do dalších utkání již nenastoupí Maty, který stále léčí neidentifikovatelné zranění po hlavičce v Martinicích v oblasti kolem srdce. EKG nic nepotvrdilo ale i tak má mít do konce sezóny klid. Tento týden hrajeme v úterý 5.6. s Vysokým nad Jizerou, o víkendu volno a opět v úterý 12.6. s Jabloncem nad Jizerou. Další zápas, který nám odložil soupeř sehrajeme v pátek 15.6. s Libštátem. Poslední zápas letošní sezóny nás čeká na horké půdě Martinic 17.6.2012...

SK Semily - SK Studenec     7:6 (3:2)

Branky:    Péťa     2, Pepa    2, Aleš    1, Vojta       1