St.přípravka SK Jilemnice - SK Studenec 1:3

08.05.2012 11:59

Po vydatném nočním dešti jsme v neděli zavítali odehrát derby s mužstvem SK Jilemnice. Prostorné hřiště svědčilo Pájovi, který si svým klasickým způsobem píchl dlouhý balón a nebezpečně ohrožoval branku soupeře. Naše hra byla opět líbivá, plná kombinací. Do šaten jsme šli s nadějným výsledkem 1:2, ale sami víme, že soupeř z Jilemnice je houževnatý a tak o výsledku nebylo zcela určitě rozhodnuto.

Ve druhém poločase se soupeř dostával stále více do hry, my jsme nastřelili břevno a tyč. Nervozita na našich kopačkách byla znát a začali jsme dělat školácké chybky v rozehrávce. Nicméně dvě minuty před koncem Pavlík prostřelil šťastně brankáře a odjíždíme tedy s výhrou 1:3

Sestava: Péťa Jezdinský, Vašek Tmej, David Bajer, Pepa Efenberk, Adam Švec, Pája Šír, Dominik Urban, Aleš Mühlbach, Láďa Synek

Branky: Pája Šír    2, Adam Švec    1