St.př. SK Jilemnice - SK Studenec 3:20

16.06.2013 14:19

Utkání se odehrálo díky rekonstrukci hřiště v Jilemnici na našem pažitu. Sice o tom mnoho lidí nevědělo a tak divácká kulisa byla hodně prořídlá. Fanclub jsem zaznamenal hlavně při tutovce všech tutovek Pepy, jejíž neproměnění znamenalo hukot z pod pergoly nedělních štamgastů. Hráči Jilemnice se moc nesešli a tak neměli možnost střídat. My jsme točili dvě čtyřky a záloze se střídal Maty s Tomem a Danem. Již po poločase, který byl 14:0 bylo jasné, kdo by měl zvítězit. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn. Všichni útočníci do obrany, Vojta do zálohy a v brance pouštěč Maty. Velice mile mě překvapila hra Honzíka z obrany, za kterou zaslouží pochvalu, i když si nedal v dnešním zápase ani gól. Věčný spalovač Trejby sice zářez na pažbě má, ale proměnit z 20 šancí jednu je na útočníka jeho kvalit málo. Soupeře jsme i tak dál válcovali a nakonec zvítězili 20:3. Celý týden trénink není, těším se v sobotu v 8°°h na domácí turnaj.

Sestava: všichni bez Exíka a Fandy