SK Studenec - Sokol Nová Ves 15:5

21.04.2013 12:02

První mistrovské utkání starší přípravky se nám vydařilo. Do branky nastoupil polonemocný Dan za polonemocného Vojtu:-). Úvod utkání jsme tentokrát zvládli na výbornou a rychle jsme šli do vedení. Jsme s Dušanem rádi, že naše zimní příprava se skvěle projevila i na hřišti. Kombinace, přechod 1/1, chytré rozehrávky s trpělivostí odzadu a vypracované zakončení. Poločasový výsledek 12:1 jasně ukazoval na naše kvality. Ve druhém poločase se nám sice pod pocitem jasného výsledku trochu vytratil pohyb a soupeř si po laciných chybičkách zastřílel rovněž. Musím za dnešní výkon pochválit, i když nové kopačky některých hráčů si vyžádali puchýře... Obzvláště chci vyzdvihnout výkon Ládi Synka... Takhle SKVĚLE jsem ho ještě hrát neviděl. Vyhrané hlavičkové souboje, chytrá rozerhra, trpělivost a přehled. Musel jsem si u rodičů ověřit, zda je to opravdu on:-)... Doufám, že mu sebevědomí zůstane i do dalších měsíců a let.

Sestava: Dan, Luky V., Láďa, Maty, Fanda, Honzík, Jony, Tom