Mladší přípravka v Košťálově - 22.09.2012

22.09.2012 16:32

V sobotu za děštivého počasí jsme odjeli už podruhé v této podzimní části do Košťálova. Omluven byl jeden z našich nejlepších hráčů Kuba Šimáček, který onemocněl. V prvním zápase proti Sokolu Mříčná jsme chtěli odzkoušet kombinační hru, která se nám daří na tréninku, ale horší to je v zápasech. Nevím, jestli to bylo včerejší stezkou dovahy, ale kromě několika světlých chvilek naše hra byla jako při prvním našem začínajícím zápase. Převážnou většinu gólů nám daroval začínající soupeř.

Ve druhém zápase proti Sokolu Martinice jsme opět propadli v obraně. Během několika minut jsme prohrávali 0:3. Potom Šimon Ulvr snížil na 1:3, ale vzápětí jsme dostali další dva góly a poločas skončil 1:5. Ve druhém poločase po pěkném zatažení míče Denis Šabata nahrál před branku a Honzík Štefan snížil na 2:5. Konečné slovo měl nejlepší hráč soupeře Toník Malý, který nám dal pět branek a zápas pro nás skončil nepříznivě, ale zaslouženě 2:6.

Naše sestava :  Ondra Berger , Adam Vancl, Šimon Ulvr , Dominik Doubek, Dan Krebs , Honzík Štefan , Aleš Čapek , Míša Šulc , Denis Šabata a Patrik Efenberk

SK Studenec  :  Sokol Mříčná  6 : 0 ( 9 : 1 )

Náši střelci :  3 - Honzík Štefan , 2 - Patrik Efenberk , 1 - Denis Šabata , 1 - Míša Šulc , 1 - Dominik Doubek , 1 - Šimon Ulvr

SK Studenec  :  Sokol Martinice 2 : 6 ( 1 : 5 )

Náši střelci :   1 - Honzík Štefan , 1 - Šimon Ulvr