Mladší přípravka "B" v Košťálově - 27.05.2012

28.05.2012 14:52

Naše mladší přípravka "B" v neděli odehrála další dvojzápas na hřišti v Košťálově. Do branky nastoupil Honzík Pauček, který si chtěl odzkoušet jaké to je na brankové čáře. K prvnímu zápasu náš tým nastoupil proti TJ Vysoké nad Jizerou. První branku v zápase vstřelil náš soupeř, Kuba Šimáček stačil vyrovnat na 1:1, ale poločas skončil po několika chybách 1:3 pro našeho soupeře. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Honzík Štefan snížil na 2:3, ale vzápětí náš soupeř navýšil náskok na 2:4. V závěru zápasu po pěkné střele stačil jen snížit Luky Trejbal. Ve druhém zápase proti Jiskře Libštát poprve rozvlnil síť soupeře Maty Militký a poločas skončil 1:0. Hned na začátku druhého poločasu jsme inkasovali po chybách dva góly a o několik minut náš soupeř přidal třetí gól. Kluci se nevzdali a Luky Trejbal snížil na 2:3. Minutu před koncem zápasu Kuba Šimáček dokázal po samostatné akci vyrovnat na 3:3. Nakonec byl šťastnější náš soupeř, který s konečným hvizdem rozhodčího po odraženém míči stačil vstřelit vítězný gól a zápas skončil opět 3:4.

Naše sestava :  Honzík Pauček, Adam Vancl, Kuba Šimáček, Dominik Doubek, Aleš Čapek, Honzík Štefan, Patrik Efenberk, Míša Šulc, Adam Vrbata, Maty Militký a Luky Trejbal

SK Studenec B  :  TJ Vysoké nad Jizerou  3 : 4 ( 1 : 3 )

Náši střelci :  1 - Kuba Šimáček , 1 - Honzík Štefan , 1 - Luky Trejbal

SK Studenec B  :  Jiskra Libštát  3 : 4 ( 1 : 0 )

Náši střelci :  1 - Maty Militký , 1 - Luky Trejbal , 1 - Kuba Šimáček