Mladší přípravka "A" ve Studenci - 20.05.2012.

21.05.2012 20:00

V neděli naše Áčko mladší přípravky odehrálo poslední mistrovský domácí dvojzapás. Před tímto zápasem nám onemocněl náš brankář Vojta Reiner a tak se do branky musel postavit zraněný Maty Hrubý, který nám moc chyběl v útoku. Doufám, že oba budou brzy v pořádku. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti FK Pěnčín-Turnov A. Hned ve druhé minutě jsme dostali první gól. Během dalších dvou minut po pěkných kombinačních akcí Dan otočil na 2:1. Po chybě v obraně jsme dostali vyrovnávací gól a poločas skončil 2:2. Hned na začátku druhého poločasu jsme dostali další branku po chybě v obraně. Naši kluci znervózněli, soupeř nás přitlačil před naši branku a přidal další gól. Těsně před konečným hvizdem rozhodčího náš soupeř přidal další branku a zápas skončil naši první prohrou 2:5.

Ve druhém zápase na nás čekal soupeř FK Sedmihorky. Kluci se z prohry v prvním zápase otřepali a hráli pěknou kombinační hru. Dvojčata Jandurovi začali řádit v útoku a podělili se o skoro všechny naše branky. Tentokrát byl úspěsnější Tom, který rozvlnil soupeřovu síť 6x a Dan 3x. Další branku přidal pěkným obloučkem Kuba. Zápas skončil našim vítězstvím 10:0.

Naše sestava : Maty Hrubý, Luky Vondra, Kuba Šimáček, Honzík Pauček, Dan a Tom Jandurovi.

SK Studenec A  :  FK Pěnčín - Turnov A   2 : 5 ( 2 : 2 )

Naši střelci :    2 - Dan Jandura

SK Studenec A  :  FK Sedmihorky  10 : 0 ( 7 : 0 )

Naši střelci :   6 - Tom Jandura, 3 - Dan Jandura, 1 - Kuba Šimáček