Mladší přípravka "A" ve Studenci - 06.05.2012

10.05.2012 21:15

V neděli naše Áčko odehrálo první jarní dvojzápas na domácím hřišti. V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Sokola Jablonec A. První čtyři minuty naši hráči hráli jako v nějakém špatném snu. Nedůraznou a ospalou hrou jsme hned na začátku zápasu prohrávali 0:3. Kluci se ale nevzdali a postupně začali bojovat. Do poločasu náš tým stačil snížit na 2:3. Druhý poločas začal dobře a srovnali jsme na 3:3. Během chvíle jsme ale opět prohrávali 3:4. V posledních deseti minutách zápasu naši kluci přehráli soupeře svou chytrostí a fotbalovou dovedností. Překrásné naše kombinační akce několikrát zakončovali do prázdné branky a nakonec zaslouženě náš tým vyhrál 9:5.

Ve druhém zápase proti týmu Sokola Horní Branná kluci pokračovali v dobrém výkonu z konce prvního zápasu. Předvedli pěknou kombinační hru a zaslouženě vyhráli 14:2.

Naše sestava : Vojta Reiner, Luky Vondra, Kuba Šimáček, Maty Hrubý, Luky Trejbal, Dan a Tom Jandurovi.

SK Studenec A  :  Sokol Jablonec A  9 : 5 ( 2 : 3 )

Naši střelci :    7 - Maty Hrubý , 1 - Tom Jandura , 1 - Kuba Šimáček

SK Studenec A  :  Sokol Horní Branná  14 : 2 ( 8 : 1 )

Naši střelci :   5 - Maty Hrubý , 4 - Tom Jandura ,  4 - Dan Jandura , 1 - Kuba Šimáček