Mladší přípravka "A" v Jablonci nad Jizerou - 12.05.2012.

12.05.2012 16:26

V sobotu naše Áčko mladší přípravky za deštivého počasí odjelo do Jablonce nad Jizerou k odvetným zápasům z minulého týdne. V prvním zápase jsme opět nastoupili proti týmu Sokola Jablonec A. Kluci byli ponaučeni z minulého týdne, kdy nám nevyšel začátek zápasu. Od prvního hvizdu rozhodčího kluci bojovali, ale stejně první šanci měl náš soupeř. Pěkná střela zazvonila na břevnu naši branky. Po několika našich šancích prodloužil házený aut Dan do branky soupeře. O několik minut později pěknou akci zakončil opět Dan a první poločas jsme vyhráli 2:0. Ve druhém poločase po individuálních akcích Maty přidal další tři pěkné branky. Náš soupeř stačil snížit na konečných 5:1.

V přestávce po prvním zápase všichni naši kluci dostali hlad a tak se posilnili párkem v rohlíku, což jsme brzy zjistli, že to byla chyba. V kabině jsme si řekli, že budeme pokračovat ve stejné hře jako v prvním zápase. Skutečnost byla ale jiná. Kluci si mysleli, že když našeho soupeře - Sokol Horní Branná minulý týden porazili vysokým rozdílem, tak to teď půjde úplně samo. Bez běhání a důrazu. Po jednotlivých chybách jsme prohrávali 4:6. Kluci na konci zápasu hlavně Matyho zásluhou zvrátili skóre na naši stranu a poločas vyhráli 7:6. Přestřelka pokračovala i ve druhém poločase. Opět jsme hráli bez kombinace a důrazu. Konečný stav skončil nakonec v náš prospěch 10:8. V tomto zápase si kluci pochvalu nezaslouží. Hlavně ve hře dozadu. Příště bude kluci svačina až po zápase.

Naše sestava : Vojta Reiner, Luky Vondra, Kuba Šimáček, Maty Hrubý, Luky Trejbal, Adam Vancl, Dan a Tom Jandurovi.

SK Studenec A  :  Sokol Jablonec A  5 : 1 ( 2 : 0 )

Naši střelci :    3 - Maty Hrubý , 2 - Dan Jandura

SK Studenec A  :  Sokol Horní Branná  10 : 8 ( 7 : 6 )

Naši střelci :   6 - Maty Hrubý , 4 - Dan Jandura